Akcesoria meblowe i części meblowe

Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych. W naszej ofercie znajdują się takie wyroby jak: stópki podporowe, uchwyty listwy sprężynującej, ślizgacze, wywietrzniki, różnego rodzaju akcesoria meblowe, ślizgacze, elementy meblarskie, akcesoria do produkcji mebli tapicerowanych itp.

Nasz asortyment jest cały czas poszerzany, w szczególności w zakresie akcesoriów i elementów wykorzystywanych do produkcji mebli. Realizujemy także bardziej indywidualne zlecenia w zależności od możliwości i wcześniej ustaleń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Akcesoria meblowe, części meblowe,  ślizgacze i elementy meblarskie

(wycinek z produkcji Kor-Plast)

Podkładki pod meble

Podkładki od meble to istotny element meblarski stosowany w branży. Na naszym koncie producenta akcesoriów meblowych znajdziecie liczne realizacje podkładek pod meble, przykłady poniżej:

Ślizgi (ślizgacze meblowe)

Kor-Plast produkuje różne akcesoria do mebli tapicerowanych oraz innych, w tym wykonywane na zamówienie ślizgacze meblowe (tzw. ślizgi). To bardzo funkcjonalne i w  zasadzie niezbędne akcesoria do mebli, przydatne dla wielu rodzajów mebli.

Stopki do mebli

Osłony nasadzane

Uchwyty listwy sprężynującej

Jak każdy producent uchwytów meblowych, wykonujemy uchwyty listwy sprężynującej, stosowane do produkcji mebli tapicerowanych.

Śruby meblowe

Śruby meblowe, czyli klasyczne łączniki, bez których niemożliwe byłoby wręcz tworzenie nowoczesnych mebli o różnych kształtach.

Wywietrzniki

Wywietrzniki meblowe, np. popularny rodzaj typu s”łoneczko”.

Inne akcesoria

Kor-Plast oferuje także produkcję i wytwarzanie wielu innych rodzajów akcesoriów meblarskich dopasowanych do potrzeb klienta. Poniżej kilka  przykładów. 

Jako producent uchwytów meblowych i producent akcesoriów do mebli zwracamy duża uwagę na dokładność wykonania detali i najwyższą jakość procesu produkcyjnego.

Wyróżniamy się przywiązywaniem uwagi do tego, aby elementy spełniały wszystkie normy i założone wymagania, co skutkuje też zadowoleniem klientów i tym, że nawiązują stała współpracę i chętnie wracają do nas po kolejne realizacji zleceń.  

Podejmujemy się także realizacji trudniejszych zleceń, których nie wykonują inni producenci, w związku, serdecznie zapraszamy do kontaktu celem omówienia możliwości współpracy.