Akcesoria meblowe i części meblowe

Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych. W naszej ofercie znajdują się takie wyroby jak: stópki podporowe, uchwyty listwy sprężynującej, ślizgacze, wywietrzniki, różnego rodzaju akcesoria meblowe, ślizgacze, elementy meblarskie, akcesoria do produkcji mebli tapicerowanych itp.

Nasz asortyment jest cały czas poszerzany, w szczególności w zakresie akcesoriów i elementów wykorzystywanych do produkcji mebli. Realizujemy także bardziej indywidualne zlecenia skrojone na miarę potrzeb naszego klienta, w zależności od możliwości i wcześniej ustaleń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Akcesoria meblowe, części meblowe, elementy meblarskie, ślizgacze – producent

(wycinek z produkcji Kor-Plast)

Podkładki pod meble

Podkładki od meble to istotny element meblarski stosowany w branży. Na naszym koncie producenta akcesoriów meblowych znajdziecie liczne realizacje podkładek pod meble, przykłady poniżej:

Ślizgi (ślizgacze meblowe)

Kor-Plast produkuje różne akcesoria do mebli tapicerowanych oraz innych, w tym wykonywane na zamówienie ślizgacze meblowe (tzw. ślizgi). To bardzo funkcjonalne i w zasadzie niezbędne akcesoria do mebli, przydatne dla wielu rodzajów mebli.

Stopki do mebli

Osłony nasadzane

Uchwyty listwy sprężynującej

Jak każdy producent uchwytów meblowych, wykonujemy uchwyty listwy sprężynującej, stosowane do produkcji mebli tapicerowanych.

Śruby meblowe

Śruby meblowe, czyli klasyczne łączniki, bez których niemożliwe byłoby wręcz tworzenie nowoczesnych mebli o różnych kształtach.

Wywietrzniki meblowe

Wywietrzniki meblowe, np. popularny rodzaj typu “słoneczko”.

Inne akcesoria meblarskie i części do mebli

Kor-Plast oferuje także produkcję i wytwarzanie wielu innych rodzajów akcesoriów meblarskich dopasowanych do potrzeb klienta wykonywanych na zamówienie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów. 

Jako producent uchwytów meblowych i producent akcesoriów do mebli zwracamy duża uwagę na dokładność wykonania detali i najwyższą jakość procesu produkcyjnego.

Wyróżniamy się przywiązywaniem uwagi do tego, aby elementy spełniały wszystkie normy i założone wymagania, co skutkuje też zadowoleniem Klientów oraz tym, że nawiązują stała współpracę i chętnie wracają do nas po kolejne realizacje zleceń produkcyjnych.  

Elementy meblarskie, ślizgacze, wywietrzniki, listwy i inne części meblowe, które wytwarzamy jako producent uchwytów meblowych to oczywiście nie wszystko, co znajduje się w ofercie naszej firmy.

Podejmujemy się także realizacji trudniejszych zleceń, których tradycyjnie nie wykonują inni producenci, w związku z czym serdecznie zapraszamy do kontaktu celem omówienia możliwości współpracy.

Zapraszamy także do naszych innych usług, w szczególności zlecania produkcji na wtryskarkach.