Firma Kor-Plast świadczy usługi na wtryskarkach – profesjonalne wykonywanie detali w technologii formowania wtryskowego. 

 Nasz park maszynowy przeznaczony do produkcji obejmuje nowoczesne maszyny od 25 do 160 ton siły zamykania takich firm jak: ARBURG, BOY, KraussMaffei ChenDE.

Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonanych wyprasek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się wykonać je w jak najkrótszym czasie. Przetwarzamy następujące rodzaje tworzyw: Poliamid (PA 6), Poliamid z włóknem szklanym (PA 6 + GF), Polipropylen (PP) Polietylen (PE), Poliacetal (POM) i inne. Wykonujemy produkcję na formie klienta, bądź jesteśmy w stanie pomóc w wykonaniu nowej formy.

dustra
dustra

Przetwórstwo tworzy sztucznych

Jeśli mają Państwo pomysł, nowy projekt, potrzebują wykonania detalu i chcą zlecić produkcję na wtryskarce – serdecznie zapraszamy – z pewnością pomożemy w jego realizacji. Nasi specjaliści od produkcji posiadają duże doświadczenie w przyjmowaniu różnego rodzaju zleceń i z chęcią podzielą się wiedzą, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do Państwa potrzeb i koncepcji. Chętnie służymy specjalistyczną pomocą.

Opinie stałych Klientów
firmy Kor-Plast

Przetwórstwo tworzyw sztucznych w Bydgoszczy – Kor-Plast. 

Dla tych z Państwa, którzy wymagają produkcji artykułów z tworzyw sztucznych, oferujemy kompleksową usługę wsparcia. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zapewnić pomoc na każdym etapie Państwa projektu – od opracowania pomysłu i stworzenia projektu po wyprodukowanie narzędzia i uruchomienie go w naszej wtryskowni.

Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnych partnerów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług od początku do końca. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata działalności, jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu stworzyć wymarzony artykuł z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy wszystkie organizacje zainteresowane naszymi usługami do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszej pomocy. Czekamy na kontakt z Państwa strony!

Park maszynowy wtryskarek do plastiku dla usług z wykorzystaniem powierzonych form niezbędnych dla realizacji usług w produkcji detali i elementów z tworzywa sztucznego.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości usług formowania wtryskowego w konkurencyjnych cenach i w napiętych terminach. Nasz zespół obsługuje 13 nowoczesnych maszyn o sile zwarcia od 600 do 2000 kN i maksymalnej masie wtrysku 600 g, co pozwala nam przetwarzać tworzywa sztuczne, takie jak PP, PA (również z włóknem), PE, POM, SAN, ABS, PS, PC, PBT, PVC i kompozyty plastikowo-drzewne WPC. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w usługach na wtryskarkach pomożemy Państwu wyprodukować element z tworzyw sztucznych odpowiadający najbardziej wymagającym potrzebom.

Dowiedz się dla jakich branż produkujemy

Usługi na wtryskarkach Kor-Plast

Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie produkcji elementów detali na wtryskarkach między innymi dla:

MEBLARSTWA

ELEKTRONIKI

MOTORYZACJI

OŚWIETLENIA

WIADOMOŚCI I ARTYKUŁY O FIRMIE

Aktualności W Branży

W tym miejscu znajdują się najnowsze informacje w tematach: produkcji na wtryskarkach do plastiku oraz działalności naszej firmy na rynku.

dustra 1cze

Tworzywa sztuczne w codziennym życiu: zastosowania, o których mogłeś nie wiedzieć

Tworzywa sztuczne to jedne z najbardziej wszechstronnych materiałów na naszej planecie. Mają nieograniczone możliwości, które pozwalają

Read More
dustra 1cze

Przyszłość przetwórstwa tworzyw sztucznych: co przyniesie najbliższa dekada?

Przetwórstwo tworzyw sztucznych jest jednym z najważniejszych sektorów przemysłu na całym świecie. Ta dynamiczna dziedzina nieustannie

Read More
dustra 1cze

Technologia wtryskarek: jak to działa?

Czym właściwie jest technologia wtryskarek? To pytanie brzmi jak proste, ale odpowiadając na nie, odkrywamy fascynujący

Read More