dustra
dustra

30

lat doświadczenia w pracy dla Klientów przy produkcji na wtryskarkach...

Producent detali z tworzyw sztucznych

Firma Kor-Plast rozpoczęła swoją działalność już w 1990r. Od tego czasu funkcjonuje na rynku przetwórstwa i wytwarzania artykułów z tworzyw sztucznych.
Przez te 25 lat Kor-Plast zdobył uznanie na rynku i zaskarbił sobie dobre opinie wśród wymagających Klientów.

Naszą specjalnością jest wytwarzanie metodą formowania wtryskowego. Zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości produkty i usługi, a naszą misją jest odpowiadanie na nietypowe oczekiwania rynku poprzez ciągłe innowacje i zaangażowaną obsługę Klienta.

  • Pełen proces produkcji - od koncepcji do dostawy u Klienta
  • Wieloletnie współprace oparte o zaufanie w biznesie

Produkcja i usługi na wtryskarkach

Produkujemy metodą wtrysku

Poznaj ofertę
  • Dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Dla Branży telekomuikacyjnej
  • Dla Producentów mebli
  • Dla branży oświetleniowej
  • Dla przemysłu elekrycznego

Dowiedz się, jak pracujemy

Proces pracy w Kor-Plast

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu

Koncepcja01

Dbając o kompleksowość obsługi klienta na pierwszym miejscu, nasz zespół pracuje nad rozpoznaniem jego potrzeb i oceną wykonalności przed wprowadzeniem optymalnego rozwiązania. Następnie opracowujemy wstępną koncepcję projektu, która spełnia wymogi prawne i techniczne, aby odnieść sukces.

Planowanie02

Wybór odpowiedniego materiału do projektu często bywa trudny, ale dzięki analizie MFA i ocenie porównawczej alternatywnych rozwiązań w połączeniu z doświadczeniem wieloletniego producenta tworzyw sztucznych, zapewniamy doskonałe dopasowanie materiałów do każdego zastosowania.

Produkcja03

Wypracowany latami doświadczenia oraz wciąż doskonalony proces projektowania i tworzenia narzędzia wymaga starannych decyzji dotyczących wyboru wraz z sumiennym nadzorem. Dzięki naszej rygorystycznej metodzie wdrażania zapewniamy, że produkt końcowy spełnia wszystkie określone wymagania.

Nasi Klienci

Jesteśmy ekspertami w branży formowania wtryskowego. Naszą specjalizacją są skomplikowane technicznie elementy wykonane z tworzywa sztucznego zaczynając od projektu i kończąc na produkcji.