dustra
dustra

Akcesoria meblowe - producent

Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych na zamówienie wykonywanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdziesz takie wyroby jak: stópki podporowe, uchwyty listwy sprężynującej do stelaży, ślizgacze, śruby meblowe wywietrzniki i inne elementy używane do mebli tapicerowanych. Asortyment w Kor-Plast jest cały czas poszerzany i nieustannie rozbudowujemy park maszynowy do naszej produkcji meblowej.

Realizujemy bardziej indywidualne zlecenia skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przykładami realizacji części meblowych poniżej.

Części i akcesoria do mebli tapicerowanych

Jeśli mają Państwo pomysł, nowy projekt, potrzebują wykonania detalu i chcą zlecić produkcję części meblowych - serdecznie zapraszamy – z pewnością pomożemy w jego realizacji. Nasi specjaliści od produkcji elementów meblarskich posiadają duże doświadczenie w przyjmowaniu różnego rodzaju zleceń i z chęcią podzielą się wiedzą, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do Państwa potrzeb i koncepcji. Chętnie służymy specjalistyczną pomocą w zakresie przygotowania do produkcji i jej realizacji.

 • 100
  %
  Zaangażowania i terminowości

Części meblowe

Profesjonalne wykonywanie części i akcesoriów meblowych na dużą skalę

Skontaktuj się

Części meblarskie / akcesoria do mebli

 • Podkładki pod meble

Podkładki pod meble to istotny element meblarski stosowany w branży. Na naszym koncie producenta akcesoriów meblowych znajdziecie Państwo liczne realizacje podkładek pod meble, które w zależności i sposobu przeznaczenia wykonane są z różnych surowców t.j Polipropylen, Polietylen, Poliamid czy Pom.

 • Ślizgi (ślizgacze meblowe)

Kor-Plast produkuje różne akcesoria do mebli tapicerowanych oraz innych, w tym wykonywane na zamówienie ślizgacze meblowe (tzw. ślizgi). To bardzo funkcjonalne i w zasadzie niezbędne akcesoria do mebli, przydatne dla wielu rodzajów mebli znajdujących się na rynku.

 • Stopki do mebli

 

Osłony nasadzane

Uchwyty listwy sprężynującej

Jak każdy producent uchwytów meblowych, wykonujemy uchwyty listwy sprężynującej, stosowane do produkcji mebli tapicerowanych.

 • Śruby meblowe

Śruby meblowe, czyli klasyczne łączniki, bez których niemożliwe byłoby wręcz tworzenie nowoczesnych mebli o różnych kształtach.

 • Wywietrzniki meblowe

Wywietrzniki meblowe, np. popularny rodzaj typu “słoneczko”.

 • Inne akcesoria meblarskie i części do mebli

Kor-Plast oferuje także produkcję i wytwarzanie wielu innych rodzajów akcesoriów meblarskich dopasowanych do potrzeb klienta wykonywanych na zamówienie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów.

Kor-Plast - produkcja na wtryskarkach, produkcja akcesoriów meblowych

Akcesoria meblowe wyprodukowane przez Kor-Plast

Galeria z naszymi przykładowymi realizacjami cześci i akcesoriów meblowych

Kor-Plast

Jak wygląda produkcja elementów meblarskich?

Zobacz jak wygląda realizacja i produkcja Twoich akcesoriów meblowych krok po kroku.

1. Przygotowanie projektu01

Przygotowujemy profesjonalny projekt Twojego detalu - akcesorium meblowego, wg Twoich potrzeb i wymagań. Korzystając z naszego doświadczenia, zwrócimy uwagę na wszystkie ważne kwestie.

2. Wykonanie elementu w druku 3D02

Na bazie projektu wykonujemy próbny element meblowy za pomocą drukarki 3D, który będzie bardzo zbliżony do finalnego elementu. Dzięki temu przekonasz się jak będzie wyglądał Twój element bez inwestycji w drogą formę wtryskową.

3. Produkcja seryjna03

Gdy zaakceptujesz próbny element wydrukowany w 3D, wykonujemy formę wtryskową i przechodzimy do produkcji seryjnej. Określamy termin i wszystkie szczegóły związane z masowym wykonaniem elementów.

W Kor-Plast koncentrujemy się na jakości wykonania elementów meblarskich

Jako producent uchwytów meblowych i producent części oraz akcesoriów do mebli zwracamy duża uwagę na dokładność / precyzyjność wykonania detali i najwyższą jakość samego procesu produkcyjnego.

Wyróżniamy się przywiązywaniem uwagi do tego, aby elementy spełniały wszystkie normy jakościowe i założone wymagania, co skutkuje też zadowoleniem Klientów oraz tym, że nawiązują stała współpracę i chętnie wracają do nas po kolejne realizacje zleceń produkcyjnych. Skontaktuj się z Kor-Plast i przekonaj się sam, jak realizujemy naszą produkcję 🙂

Realizujemy niestandardowe zlecenia dla akcesoriów meblowych i elementów meblarskich

Elementy meblarskie / części meblowe: ślizgacze, wywietrzniki, listwy, uchwyty listwy sprężynującej i inne akcesoria meblowe, które wytwarzamy jako producent uchwytów meblowych to nie wszystko, co znajduje się w ofercie naszej firmy.

Podejmujemy się także realizacji trudniejszych zleceń, których tradycyjnie nie wykonują inni producenci, w związku z czym serdecznie zapraszamy do kontaktu celem omówienia możliwości współpracy.

Zapraszamy także do naszych innych usług, w szczególności zlecania produkcji na wtryskarkach.