dustra
dustra

12

Maszyn do przetwórstwa tworzyw w parku maszynowym

Profesjonalne wtryskarki do produkcji

Firma Kor-Plast od wielu lat świadczy usługi na wtryskarkach – profesjonalne wykonywanie detali w technologii formowania wtryskowego. Nasz park maszynowy przeznaczony do produkcji obejmuje obecnie nowoczesne maszyny posiadające od 25 do 160 ton siły zamykania takich firm jak: ARBURG, BOY, KraussMaffei ChenDE.

Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonanych wyprasek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się wykonać je w jak najkrótszym czasie. Przetwarzamy następujące rodzaje tworzyw: Poliamid (PA 6), Poliamid z włóknem szklanym (PA 6 + GF), Polipropylen (PP) Polietylen (PE), Poliacetal (POM) i inne. Wykonujemy produkcję na formie klienta, bądź jesteśmy w stanie pomóc w wykonaniu nowej formy.

Przyjmujemy zlecenia na wtryskarki

Jeśli mają Państwo pomysł, nowy projekt, potrzebują wykonania detalu i chcą zlecić produkcję na wtryskarce – serdecznie zapraszamy – z pewnością pomożemy w jego realizacji. Nasi specjaliści od produkcji posiadają duże doświadczenie w przyjmowaniu różnego rodzaju zleceń i z chęcią podzielą się wiedzą, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do Państwa potrzeb i koncepcji. Chętnie służymy specjalistyczną pomocą.

 • 100
  %
  Zaangażowania i terminowości

Indywidualne zlecenia
na wtryskarki

Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie - przekonaj się sam!

Skontaktuj się

Kor-Plast - lider w przetwórstwie tworzyw sztucznych w województwie kujawsko-pomorskim

 • 7000
  +
  Zleceń
  W ciągu ostatnich 10 lat
 • 97
  %
  Zleceń zrealizowanych na czas
  Pozostałe 3% do tygodnia po terminie.
Firma Kor-Plast to ceniony lider w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych, oferujący wysokiej jakości usługi na wtryskarkach. Specjalizujemy się w wykonywaniu precyzyjnych detali w zaawansowanej technologii formowania wtryskowego, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

<p>Nasz park maszynowy jest wyposażony w najnowocześniejsze wtryskarki do plastiku i przetwórstwa tworzy sztucznych do  o sile zamykania od 25 do 160 ton, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak ARBURG, BOY, KraussMaffei ChenDE. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość. Zdajemy sobie sprawę, że gdy zlecasz produkcję na wtryskarkach (lub innych maszynach) oczekujesz wysokiej jakości a każdy detal jest istotny, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia. Nasz zespół fachowców dokłada wszelkich starań, aby wykonać zlecenia w możliwie najkrótszym czasie, jednocześnie zachowując najwyższe standardy jakościowe. Do produkcji wykorzystujemy różne rodzaje tworzyw, takie jak poliamid (PA 6), poliamid z włóknem szklanym (PA 6 + GF), polipropylen (PP), polietylen (PE), poliacetal (POM), oraz wiele innych, zawsze dostosowując się do wymagań klienta.</p>

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Dla tych z Państwa, którzy wymagają produkcji artykułów z tworzyw sztucznych, oferujemy kompleksową usługę wsparcia. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zapewnić pomoc na każdym etapie Państwa projektu – od opracowania pomysłu i stworzenia projektu po wyprodukowanie narzędzia i uruchomienie go w naszej wtryskowni.

Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnych partnerów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług od początku do końca. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata działalności, jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu stworzyć wymarzony artykuł z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy wszystkie firmy i organizacje do poznania naszych usług i do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszej pomocy. Czekamy na kontakt z Państwa strony!

Park maszynowy wtryskarek do plastiku dla usług z wykorzystaniem powierzonych form niezbędnych dla realizacji usług w produkcji detali i elementów z tworzywa sztucznego.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości usług formowania wtryskowego w konkurencyjnych cenach i przy zachowaniu krótkich terminów. Zespół w Kor-Plast obsługuje 13 nowoczesnych maszyn o sile zwarcia od 600 do 2000 kN i maksymalnej masie wtrysku 600 g, co pozwala nam przetwarzać tworzywa sztuczne, takie jak PP, PA (również z włóknem), PE, POM, SAN, ABS, PS, PC, PBT, PVC i kompozyty plastikowo-drzewne WPC.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w usługach na wtryskarkach pomożemy Państwu wyprodukować profesjonalny element z tworzyw sztucznych odpowiadający najbardziej wymagającym potrzebom.

Kor-Plast

Jak działa zlecenie na wtryskarki?

Zobacz jak w Kor-Plast krok po kroku wygląda proces zlecenia usługi wykonania Twojego projektu z wykorzystaniem wtryskarek.

1. Przygotowanie projektu01

Jeśli posiadasz już projekt techniczny to wykorzystamy go, aby przyspieszyć realizację Twojego zlecenia. Jeżeli natomiast projektu technicznego, to możemy Ci go stworzyć.

2. Wykonanie próbnego elementu02

Jeżeli sobie tego życzysz, wykonamy dla Ciebie element w technologii druku 3D, który posłuży jako wizualizacja Twojego projektu i element próbny. Możesz też pominąć ten krok i przejść od razu do wykonania formy wtryskowej.

3. Produkcyjna seryjna03

Po wykonaniu narzędzia przystępujemy do produkcji cyklicznych zamówień na wtryskarkach. Oferujemy krótkie terminy realizacji.

Często zadawane pytania:

 • Czy współpracujecie z narzędziownią?

Tak, współpracujemy z bardzo dobrą i doświadczoną narzędziownią.

 • Na jakich wtryskarkach pracujecie?

Pracujemy na maszynach 25-120 ton siły zamykania takich firm jak ARBURG, BOY, ChenDE.

 • Czy usługa zostanie zrobiona na moim tworzywie?

Możemy wykonać wypraski z Państwa tworzywa bądź zakupić je we własnym zakresie.

 • Jakie tworzywa sztuczne przerabiacie?

Przerabiamy następujące rodzaje tworzyw:
Polipropylen (PP), Polietylen (PE), Poliamid (PA), Poliacetal (POM) i inne.

 • Jakie są terminy realizacji?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się zachowywać krótkie terminy realizacji.

 • Jakie posiadacie doświadczenie?

Istniejemy na rynku od 1990r. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży.

Opinie stałych Klientów
firmy Kor-Plast

Zaufali nam

Dowiedz się dla jakich branż produkujemy

Usługi na wtryskarkach Kor-Plast

Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie produkcji elementów detali na wtryskarkach między innymi dla:

MEBLARSTWA

ELEKTRONIKI

MOTORYZACJI

OŚWIETLENIA

WIADOMOŚCI I ARTYKUŁY O FIRMIE

Aktualności W Branży

W tym miejscu znajdują się najnowsze informacje w tematach: produkcji na wtryskarkach do plastiku oraz działalności naszej firmy na rynku.

dustra 1cze

Tworzywa sztuczne w codziennym życiu: zastosowania, o których mogłeś nie wiedzieć

Tworzywa sztuczne to jedne z najbardziej wszechstronnych materiałów na naszej planecie. Mają nieograniczone możliwości, które pozwalają

Read More
dustra 1cze

Przyszłość przetwórstwa tworzyw sztucznych: co przyniesie najbliższa dekada?

Przetwórstwo tworzyw sztucznych jest jednym z najważniejszych sektorów przemysłu na całym świecie. Ta dynamiczna dziedzina nieustannie

Read More
dustra 1cze

Technologia wtryskarek: jak to działa?

Czym właściwie jest technologia wtryskarek? To pytanie brzmi jak proste, ale odpowiadając na nie, odkrywamy fascynujący

Read More