Produkcja na wtryskarkach

Usługi i produkcja na wtryskarkach - Kor-Plast
Usługi i produkcja na wtryskarkach

Firma Kor-Plast świadczy usługi na wtryskarkach – profesjonalne wykonywanie detali w technologii wtrysku. Nasz rozbudowany park maszynowy przeznaczony do produkcji detal na wtryskarkach obejmuje nowoczesne maszyny od 25 do 120 ton siły zamykania takich firm jak: ARBURG, BOY, ChenDE.

Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonanych wyprasek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się wykonać je w jak najkrótszym czasie.

Przyjmujemy zlecenia na wtryskarki - usługi na wtryskarkach
Przyjmujemy zlecenia na wtryskarki – usługi na wtryskarkach

Przetwarzamy następujące rodzaje tworzyw: Poliamid (PA 6), Poliamid z włóknem szklanym (PA 6 + GF), Polipropylen (PP) Polietylen (PE), Poliacetal (POM) i inne. Wykonujemy produkcję na formie klienta, bądź jesteśmy w stanie pomóc w wykonaniu nowej formy. Współpracujemy z bardzo dobrą narzędziownią.

Zlecenia na wtryskarki

Jeśli mają Państwo pomysł, nowy projekt, potrzebują wykonania detalu i chcą zlecić produkcję na wtryskarkach – serdecznie zapraszamy – z pewnością pomożemy w jego realizacji. Nasi specjaliści od produkcji na wtryskarkach posiadają duże doświadczenie w przyjmowaniu różnego rodzaju zleceń i z chęcią podzielą się wiedzą, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do Państwa potrzeb i koncepcji. Chętnie służymy specjalistyczną pomocą.

Usługi na wtryskarkach (wtryskarka do plastiku)

Podsumowując, w naszej ofercie znajdziesz:

  • usługi na wtryskarkach
  • wykonywanie detali (usługi wtryskarką)
  • usługi na wtryskarkach do plastiku
  • zlecenia na wtryskarki / produkcję na wtryskarkach
Usługi wtryskarka / produkcja na wtryskarkach
Usługi wtryskarką / produkcja na wtryskarkach

Dlaczego warto zlecić usługi na wtryskarkach w Kor-Plast? 

Usługi na wtryskarkach wymagają oczywiście odpowiedniego zaplecza technicznego i parku maszynowego, ale ważna jest także wykwalifikowana kadra i odpowiednio dopracowany proces produkcyjny, tak aby projekt był zrealizowany w pełni zgodnie z założeniami.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie te istotne elementy produkcji zostaną właściwie wykonane. Do tego oferujemy rzeczywiste indywidualne podejście, nie tylko z nazwy – skontaktuj się z nami i przekonaj się sam! 

Produkcja i zlecenia na wtryskarki to nie jedyne usługi oferowane przez Kor-Plast. Zapraszamy również do naszego działu produkcji akcesoriów meblowych, który produkuje wysokiej jakości elementy meblarskie.