ZLECENIA NA WTRYSKARKI

Firma Kor-Plast świadczy usługi na wtryskarkachprofesjonalne wykonywanie detali w technologii formowania wtryskowego. Nasz park maszynowy przeznaczony do produkcji obejmuje nowoczesne maszyny od 25 do 160 ton siły zamykania takich firm jak: ARBURG, BOY, KraussMaffei ChenDE.

Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonanych wyprasek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się wykonać je w jak najkrótszym czasie. Przetwarzamy następujące rodzaje tworzyw: Poliamid (PA 6), Poliamid z włóknem szklanym (PA 6 + GF), Polipropylen (PP) Polietylen (PE), Poliacetal (POM) i inne. Wykonujemy produkcję na formie klienta, bądź jesteśmy w stanie pomóc w wykonaniu nowej formy.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Jeśli mają Państwo pomysł, nowy projekt, potrzebują wykonania detalu i chcą zlecić produkcję na wtryskarce – serdecznie zapraszamy – z pewnością pomożemy w jego realizacji. Nasi specjaliści od produkcji posiadają duże doświadczenie w przyjmowaniu różnego rodzaju zleceń i z chęcią podzielą się wiedzą, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do Państwa potrzeb i koncepcji. Chętnie służymy specjalistyczną pomocą.

Dowiedz się więcej: Produkcja na wtryskarkach / przetwórstwo tworzyw sztucznych.